Kokia Tu graži!

image
Kiek daug grožio aplink!
– Matai?

Vairuoju miško keliuku ir negaliu atsistebėti alėja.

Grožyje liepsnoja gyvenimas!

Kas gi tas grožis?

Kaip bebūtų gaila, pirmiausiai, grožis asocijuojasi su fiziniu grožiu ir moters vaidmeniu, kuris toks beprotiškai svarbus ne tik jaunos moters, bet kiekvienos gyvenime.

Privalu žinoti apie grožį…
Jaustis gražiai…

Ir kažkokiu būdu nepasiklysti visame tame beieškant nepasiekiamo ir apgaulingo įvaizdžio. Persmelkia tuštuma ir bereikalingas energijos švaistymas…

Tai lyg spąstai visoms mums “mergaitėms”.

Laisvės laisvės laisvės!!! – garsiai šaukiu. – Juk aš laiminga tokia, kokia esu.

Kaip svarbu suvokti, kas iš ties yra gražu – tik tai, kas TU esi; tokia, kokia esi!

image Pažvelk į savo šypseną! Gražu!

Tai viena iš tų pačių tikriausių “grožio paslapčių“ – TAVO ryški šypsena. Ji nušviečia visą veidą ir primena šalia esantiems jų ypatingumą. Šypsena yra galingas grožis!

Tavo meilumas ir geranoriškumas.

TAVO grožis žymiai stipresnis meilumu, nei seksualumu. Grožis ir seksualumas apgaulingai supainioti. Ši žinia intensyviai skverbiasi į žmogaus protą. Tačiau, būsiu senamadiška, siūlydama “seksualumą“ išsaugoti savo vyrui ir mėgautis būti malonia aplinkiniams.

Rūpestis savimi.

Grožiui pasiekti tereikia tik truputį priežiūros. Dėvėk sukneles, derink spalvas – gražu! Sveikai maitinkis. Sportuok. Šiek tiek pasirūpink savo išvaizda, tačiau pernelyg stiprus dominavimas mintyse ir biudžete nesuteiks daugiau grožio, nei jo yra.

image Nereikalingas išskirtinis dėmesys.

Grožis neakcentuoja dėmesio į save. Klaidinga siekti visų žvilgsnio į save. Tai trumpa akimirka! Meili dvasia ir gera širdis turi daug ilgesnį ir galingesnį poveikį šalia esantiems. Gerokai stipriau nei aukštos mados tendencijos ar pūstos lūpos.

Spinduliuoji tuo, kuo esi!

Kas Tavyje geriausia, spinduliuoja grožį. Pažink save: kokias nuostabias YPATYBES turi, kurios suteikia Tau savitumo? Tavo akių spalva. Tavo plaukai – lygūs ar banguoti. Tai Tavo tikrasis grožis, todėl, kad tai Tu!

imageNelygink savęs su kitais!

Grožis neturi standartų, kurie nustatyti įžymybių ar kino žvaigždžių. Nuomonės ir reikalavimai per greit keičiasi, o Dievo duotas grožis yra nekintantis! Nelygink savęs su kitais! Grožis egzistavo jau gerokai ankščiau prieš fotoaparato ar kino išradimą.

Būk graži daugiau siela, nei kūnu!

Gražus žmogus įdomus ir traukia labiau savo siela, nei išvaizda. Tobulo kūno neegzistuoja arba tik akimirką… Tai daug daugiau! Graži moteris yra daug daugiau, nei jos išorė.

imageIr senatvėje išsaugok savo grožį!
Jaunystės grožis greit praeina, todėl neverta jo vaikytis. Pažvelk giliau, į ilgalaikę perspektyvą: kokio gyvenimo sieki? Koks jis? Kur trūksta tikrojo, natūralaus ir ilgalaikio grožio?

Grožis uždengia trūkumus.

Plona? Kreiva?
Keista šypsena?
Strazdanota?
Per didelė ir kreiva nosis?
Per maža, o gal trumpa nosis?
Mes visos taip puikiai žinome, kas pas mus “netobula“. Tačiau pasitikėjimas savimi yra dešimt kartų patrauklesnis, todėl atleiskime toms kvailoms smulkmenoms.

Esi unikali!

Grožis stiprus išskirtinume, Tavo unikalume. Štai kodėl nevertėtų savęs lyginti su kitais ar bandyti ieškoti panašumų su kitais. Esi ypatingai graži, nes tokia esi!

Taigi nusišypsok, mano brangioji, nes esi tikrai graži!

image

Ak, kokia tu graži, mano mylimoji, ak, kokia graži esi…
Giesmių giesmė 1, 15

Nuotraukos iš http://www.pinterest.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s