Gyvenimo kelionėje

image
D.Babkovos nuotr.

Šventės praeina akimirksniu, o kiek buvo ruoštasi ir tikėtasi…
Trokštu daugiau gyvenimo nei praeinančios šventės! Daugiau GYVENIMO!!!

Tai lyg leistis į kelionę, kurioje pilna atradimų, džiaugsmo, iššūkių, rizikos… Keliautojų gyvenimo būdas keri, nors nėra paprastas. Besileidžiant į nuotykį, imi kitaip vertinti visą, ką turi ir tuos, kurie sutinkami Tavo kelyje. Nebūna tobulų kelionių, bet visos jos žavios, savo nepatogumais ir trūkumais. Kelionės suteikia man laisvės, nepriklausomybės ir pusiausvyros jausmą.

imageGYVENIMO KELIONĖ… Esi žavi, turtinga savyje…

Žavi džiaugsmu mažame

Yra tiek daug džiaugsmo pasaulyje, bet dažnai su juo prasilenkiu, nes per daug apie tai galvoju, pamiršdama mėgautis duota akimirka. Būsena, lyg kažko laukiu kitoje gatvės pusėje ir net nepastebiu šalia esančių neįkainojamų akimirkų, nes nuolat žvelgiu į vaizdą pro galinį veidrodėlį.

Net tada, kai gyvenimas beprotiškai sunkus, yra mažų vertingų dalykų, kuriuos reikia surasti. Ne ateitimi žavėtis ar trokšti, bet ragauti čia ir dabar. Būtent tada imu jausti tikrąjį GYVENIMO skonį.

Turtinga išmintimi

Visiškai neišmintinga nuolat ieškoti priekabių, kad per mažai gyvenimo, paneigiant visą tai, kas yra duota. Neteisinga kryptis! – išminties balsas. Sunku džiaugtis gyvenimu, jei pasitenkinu tik materialiais matomais dalykais.

Todėl pagrindinis gyvybės šaltinis, kaip vedanti melodija, yra Kūrėjo artumas, kuriame atgyja intuicija ir širdies bei sielos šnabždesiai. Lavinti išminčiai reikia sustojimo, reikia laiko ir šiek tiek pastangų, kad išgirsti tekantį, pripildantį ŠALTINĮ.

Ne vien akys, bet ir kalba – mūsų sielos veidrodis. Todėl, žvelgdama į šį atvaizdą suprantu, kad išminties iš savęs nebūna…

Žavi kūrybiškumu

Kiek išvaistau laiko nuolat gyvendama noru kitiems įtikti. Svarbu susivokti, pažinti savo širdies troškimus ir pagal tai gyventi. Turiu vieną vienintelį gyvenimą, kurio vertėtų nešvaistyti, bet mėgautis!!! Tai mano gyvenimas, kuriuo privalau pasirūpinti pati: judėti link to, kur manau man reikia eiti. Ne ten, kur kažkas nori, ar ten, kur nežinau tikslo. Tiesa, kad ne visada aiškiai galiu numatyti, kaip atrodys galutinis nupieštas paveikslas, bet svarbu žinoti, kokį jį noriu nutapyti.

imageŽavi savęs atradimu: pažinimu ir priėmimu

Negaliu teigti, kad žmogus gali savimi pasikliauti, nes, kaip bebūtų liūdna, žmogiškumas turi savo griaunančią jėgą. Tačiau save pažinti ir priimti, palengvina kvėpavimą. Nemylėdama savęs ir savyje nesusivokdama, vargu ar galėsiu mylėti ir priimti artimą.

Paprasčiau prižiūrėti savo automobilį ar namą, negu save. Kaip dažnai esu pervargusi, pikta, nuolatiniame nerime dėl ateities… be galo svarbu išgirsti ir suprasti savo kūno ir sielos poreikius, bei į juos atsakyti.

Žavi mylima veikla, mylimu darbu

Pamilti tai, ką darai beveik pusę savo gyvenimo – yra kasdienis išugdomas įprotis. Požiūris požiūris požiūris!!!

Žavi suvokimu, kad mano sprendimai ne visada priimtini kitiems

Priimti kito kritiką – brandus, saugios asmenybės bruožas. Priešingu atveju užvaldo naivumas, kad galiu viską kontroliuoti, netgi šalia esančiųjų nuomonę, požiūrį. Trokštu būti ne paprasta žuvimi, bet didžiausia, labiausiai spalvinga 🙂 Tačiau labai sveika nukreipti dėmesį nuo savęs.

Turtinga įvairiausiais žmonėmis

imageVienas didžiausių malonumų – išdrįsti atsiverti kitam: pažinti ir priimti. Nepakartojamos gyvenimo spalvos!!! Noriu būti žmogus, kuris ieško susitikimų, nes tai įkvepia. Branginu tuos, kurie priima, dalinasi ir yra pavyzdžiai savo gyvenimu!

O, keliauti kasdienybėje!.. Pamatyti pasaulį vaiko akimis: netikėtai, staiga atrasti naujų dalykų, kurie yra traukiantys ir brangūs. Smalsumas mane pagyvina. Esu atvira ir trokštu potyrių. Nuostabu, lyg vaikui nuolat ieškoti naujų atradimų ir leisti sau svajoti. Renku smulkmenas ir stengiuosi jas branginti. Ačiū, Dieve, už šią KELIONĘ!!!

Nuotraukos iš http://www.pinterest.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s