Susirink stebuklus

Gyvenimą gali nugyventi dvejopai: taip, tarsi nieko nėra stebuklingo, arba taip, tarsi viskas yra stebuklinga.
Albertas Einšteinas

imageBūna, pritrūkstu kasdienių stebuklų. 100 Happydays projektas padėjo man suvokti, kad reikia tiesiog sustoti ir tuos stebuklus kasdien surinkti. UŽfiksavau nuostabius prisiminimus. Dažnai labai mažus, bet juk iš to ir susideda mūsų gyvenimas. Aš gyvenu!

Nežadu užmiršti to, ką išmokau per pastarąsias 100 dienų. Esu pasirengusi ir toliau fiksuoti savo stebuklingas kasdienybės akimirkas. Jei norite prisijungti prie manęs, prašom: MOKAUSI DĖKOTI.

Visų pirma, nuspręsk tikslią iššūkio datą. Aš pradedu nuo gruodžio pirmos! Įsipareigojimas padeda įgyvendinti tikslą 😉

imageReikės aktyvaus dėmesio kiekvienai savo pragyventi dienai. Pradėkime rytą plačiai atmerkę akis ir su atvira širdimi pamatyti ir įvertinti savo gyvenimo detales. Tai puikus, asmenybę bei dėkingumą ir meilę auginantis kasdienis įprotis.

Pagavai? Fiksuok: nufotografuok, užsirašyk, o gal pasidaryk stebuklų stiklainį, į kurį mesi sutiktus kasdienius stebuklus.

Pasidalink!

Dalintis, tai įkvėpti ir kitus 😉 Gyvenimas yra lobis, o jei dar imagemokame juo ir dalintis su kitais, tai jis tampa ypatinga dovana ne tik mums.

Mano sutinkami stebuklai, kurių nė už ką nenorėčiau praleisti…

Mano mažylių šaltos kojytės ir mylymojo artumas.
Ryto saulė ir kasdien kitoks vaizdas pro langą.
Žmonės, kurie mane įkvepia, dovanoja savo širdį, irgi yra stebuklas.

Kai kasdien pradėjau sąmoningai stebėti savo dienos vingius, aiškiai pagavau paprasčiausią momentą – savo dienoje sutinku daug stebuklų, už kuriuos esu be galo dėkinga TAM, KURIS man tai dovanoja.

imageTai ne tik prisiminimų lobis, bet ir suvokimas, kad iš pagautų akimirkų susideda pilnas ir nuostabus mūsų gyvenimas.

Tiesa, kad dažnai diena būna perpildyta rutina ir rūpesčiu kitais. Nelengva pavargusiomis, o gal verkiančiomis akimis pamatyti kažkokius stebuklus. Žinau, kad būna tokių dienų. Todėl ir verta koncentruotis, sutelkti dėmesį, kad kasdien, net ir sunkiausiomis dienomis tuos stebuklus surinktume.

Tegul Tavo diena būna pripildyta stebuklingomis akimirkomis!

Nuotraukos iš http://www.pinterest.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s