Sutuoktinis mano priešas?

imageIštekėti už geriausio draugo. Tai visada nešiojausi širdyje.

Kiek daug iš mūsų su savo mylimaisiais buvome draugai… Geriausi draugai. Jaučiau ir vyliausi, kad susituoksime, nes esame bičiuliai. Atrodė, kad buvome neatskiriami; mums buvo kartu gera. Nekantravome, kada gi susituoksime.

Prisiminus vestuvių dieną, tą džiaugsmą, užpildantį širdį ir einant bažnyčios altoriumi, buvau užtikrinta, kad išteku už savo geriausio draugo. Taip buvo ir Tau?

Palauk, palauk!.. Daugelis, girdžiu, jau burbate: po santuokos viskas bus kitaip! Mat du atskirus gyvenimus ima lipdyti į vieną. “Trintis” čia neišvengiama. Gyvenimas su tuo, su kuriuo jūs vis dar pažinimo procese, nėra paprastas dalykas. Tai tikrai nuotykis, tačiau ne visada lengvas. Dažniau visada sunkus…

imageTurime per daug lūkesčių, kurie, panašu, santuokoje neįvykdomi. Konfliktai sukietina mūsų širdis, vietoj to, kad besiginčijant vienas kitą geriau pažintume ir suartėtume. Nejučia nustojame matyti savo vyrą kaip geriausią draugą, o imame laikyti jį savo priešu.

Galvoti, kad sutuoktinis Tavo priešas – puikus kuras konfliktams ir nepasitikėjimui.

O kai įsileidžiame nepasitikėjimą, prarandame pagarbą, nebesirūpiname artimu taip, kaip anksčiau. Nebesirūpiname savo buvusiu geriausiu draugu. Nebenorime su juo draugauti ar kartu praleisti laiką. Užbarikaduojame savo širdį, lyg norėdamos apsisaugoti, o ne dalintis savimi…

Mano giliu įsitikinimu, tikėti, kad vyras yra priešas – griaunantis santykius melas! Vienintelis būdas atstatyti santykį – atleisti, atskleisti sutuoktiniui savo lūkesčius ir vėl iš naujo juo pasitikėti. Privalu sugriauti apstatytas širdies sienas ir surizikuoti naujai pažinti savo žmogų.

Taip, žaizdos reikalauja laiko sugyti. Reikia drąsos ir stiprybės suminkštinti savo širdį ir imti naujai rūpintis asmeniu, kuriam patikėjome savo gyvenimą bei jį gerbti.

imageNiekam neleiskite griauti savo santuokos!

Moterims dažnai būna, kai jausmiškai ima laikyti savo vyrus priešais ir pradeda abejoti santuoka. Svarbu suvokti, jog tai emocijos, kurios nevaldomos virsta širdį apstatytomis sienomis. Geriau tvirtovę kurkime aplink mūsų santuokas, o ne jos viduje.

Būkime pasirengę kovoti už savo vyrus, o ne su jais.

Tavo sutuoktinis Tau ne priešas!

Mano sutuoktinis man ne priešas!

Drąsos linkiu sau ir Tau tuo patikėti ir realiai šia tiesa gyventi!

Nuotraukos iš http://www.pinterest.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s