Meilė – tai pasirinkimas

imagePrisipažinsiu… Kartais pažiūriu “muilo“ serialus. Pavyzdžiui, viename iš jų buvo apie moterį, kuri yra sėkminga gydytoja ir jai visiškai nereikalingas vyras. Bet ji įsimyli (kaip ir visur tokiuose serialuose:)) Angeliuko Amūro strėlė persmelkia jų širdis ir jie lieka kartu! Stebuklas stebuklas 🙂

Žinoma, kad šie serialai visiškai neatitinka realybės ir niekas jų nepriima rimtai. Per daug iškeliama romantika. Kaip ten bebūtų, žiūrint daug ar skaitant tokio pobūdžio knygas, imi nejučia fantazuoti, kad MEILĖ yra stebuklingai įvykstantis magiškas reiškinys. Tarsi imi ir susitinki tinkamą žmogų tinkamu metu (neneigiu, kad taip būna!). Bet juk šis įsimylėjimas nesitęs amžinai… Imi tikėti, kad tik tie, kurie laimi MEILĘ loterijoje, turės galimybę patirti tikrąją MEILĘ. Juokas juokais 🙂

imageČia nereikėtų sureikšminti tik romantiškos MEILĖS. Visa šių “muilinių“ serialų pramonė lyg ir sukurta, kad paliestų tuos, kurių tėvai juos ne pakankamai mylėjo. Mes tikimės tvirtų ir ilgalaikių draugysčių ir kai neatsakyti mūsų poreikiai, imame ir nutraukiame ryšius. Yra suaugusiųjų, kurie pykstasi net su broliais ir seserimis, o dar geriau – net ir su tėvais. Kodėl tokie keisti, mano akimis, dalykai vyksta? Todėl, kad mūsų reikalavimai patys didžiausi – reikalinga MEILĖ be išlygų!!! Tik taip galiu sau šiuos reiškinius paaiškinti…

Na, gal kažką ne taip suprantu?

Pagalvokime apie tai, kad nėra stebuklingos, savaime įvykstančios MEILĖS.

imageDažnai apie tai mąstau. Jei priimti, jog MEILĖ įsiplieskiantis stebuklas, ji lieka nereali ir žmogiškai neapčiuopama. Todėl drąsiai noriu teigti, kad MEILĖ yra pasirinkimas, o ne emocija, todėl ši galia mūsų rankose!

Aišku, pritariu, kad priimti MEILĘ kaip pasirinkimą, o ne emociją, yra ne menkas iššūkis. Juk tada atsakomybė priklauso tik man. Siūlau išdrįsti į tai pažvelgti kitaip: priimti MEILĘ kaip pasirinkimą, kuriame kokybiškesnį ir tikresnį gyvenimą. Tada mes patys kuriame MEILĘ, o ne pasyviai laukiame tikėdamiesi, kad ji ims ir įsižiebs.

Pasirinkti mylėti reiškia, kad mes ne visada sulauksime grįžtamojo ryšio, lyg ieškotume kažko mainais. Tačiau, nepaneigsite, jog tai nuostabus pasirinkimo grožis.

Jei veiksmas mylėti veda į liūdesį, pyktį, ar apgailestavimą, derėtų permąstyti, kodėl iškeliame meilę, kaip savaiminį reiškinį, į pirmąją vietą.

Nustebinkime save! Jei kuriame patys, suteikiame daug vietos nuostabai. Kartais mylint nejaučiame, jog norime kažko atgal, o kartais pavyksta visiškai lengvai mylėti kitą būtent taip, kaip jam to reikia. Argi nenuostabūs šie MEILĖS veiksme skoniai?

Skirkime laiko apsvarstyti meilę savo gyvenime: ne kiek daug noriu ir gaunu, o kiek duodu.

Siekime, kad kiekvienas veiksmas ar pasirinkimas būtų meilėje.

Priminkime sau, kad loterija čia nepadės rasti MEILĖS, nes MEILĖ kuriama.

Kurkime MEILĘ ir ji niekada nesibaigs!!!!

Publikuota: www.bernardinai.lt

Nuotraukos iš http://www.pinterest.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s