Ruduo atskleidžia paslaptį

imageLaikas ištraukti visus mezginius ir šiltas antklodes. Dažniausiai tai rankų darbo daiktai, turintys ypatingą vietą širdyje ir, aišku, namuose. Užsimaunu vilnones kojines, susisuku į skarą, gurkšnoju šiltą arbatą ir skaitau knygą. O jei į langą lietus barbena… Jauku.

Vasara gražu ir gera, bet ruduo juk visai neatsilieka savo spalvomis. Ruduo – kažkas ypatingo!!! Tie skirtingi medžiai užburia ir link debesų pakelia sielą. Tie lapų takai… Lyg pasakoj šiugžda po kojomis. Patenki į nuostabių spalvų ir skirtingų formų miražą. Auksinių lapų paveikslas tiesiog tobulas reginys. Apsvaigusi nuo spalvų gausos, dažnai užsimerkiu. Giliai įkvepiu rudens teikiamų kvapų aromato.

imageO šiltas obuolių pyragas ir arbata – rudeniui tobuliausias pasilepinimas. Skonis, kvapas, šiluma, bendrystė… Ruduo turtingas stebuklais, nors ir mažais mažais.

Jei ne realus, tai širdies židinys pradeda liepsnoti ir šildyti. Atrodytų labai neįtikėtina, kad rudenį taip gražu, juk šiuo metų laiku viskas apmiršta, ruošiasi poilsiui.

Gamtos virsmas į rudenį atskleidžia mažą paslaptį – pasikeitimai ir kažkokių dalykų nurimimas gali būti reikalingi ir nuostabūs! Ar pasiruošę nuspalvint savo lapus ir juos po to paleisti?.. Juk pavasarį bus nauji!

Nuotraukos iš http://www.pinterest.com

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s