Sulėtinti tempą ir suaktyvinti savo dėmesį

img2.draugas.lt
img2.draugas.lt

Šiandien buvo nuostabi diena. Didžiąją dalį dienos praleidome gamtoje. Kai esi toliau nuo žmonių, jautiesi lyg pasaulis priklausyti tik tau. Aplankė jausmas, kad nenoriu važiuoti atgal į miestą.

Gamtos ramybė būna neįtikėtina ir neįprasta mano vidui. Ramu ramu ir gera. Visi natūralūs gamtos garsai susiderina su tyla. Kartais praskriejančių automobilių garsai ar praeinančių žmonių balsai lyg sugrąžindavo į dabartį, bet susikoncentravus vėl prie tylos, turi teisę ja mėgautis.

Vieną akimirką ėmiau svarstyti, kaip stipriai perkrautas mūsų gyvenimas šiuolaikiškumu: telefonai, draugai (tiek artimi, tiek tolimi) per Facebook, kurį esi priverstas vis dažniau patikrinti ir atnaujinti.

Šiek tiek susirūpinau, kaip galėčiau išlaikyti savo dėmesį čia ir dabar. Kažkokiu būdu sulėtinti informacijos srautus ir pasaulio įvykius. Būnant lėtesniam reaguojant į aplinką, geriau sutelkiamas dėmesys į mus supančią tikrovę. Tiesa, tai visai nepopuliarus mąstymas, nes priimtiniau būtų – aš galiu padaryti daugiau ir geriau.

vezejugidas.lt
vezejugidas.lt

Sulėtinti tempą ir suaktyvinti savo dėmesį.

Kaip blogerė, aš jaučiuosi priversta rašyti, publikuoti, vesti dienoraštį, sužinoti daugiau apie rašymą ir bloginimą, domėtis ir nuolat skaityti kitų tinklaraščius, rūpintis savo vaikais ir stovėti prieš kasdienybės iššūkius, bendrauti ir dalintis gyvenimu su savo vyru.Tai mano pagrindinių užduočių sąrašas, o kiek dar papildomų veiklų!..

Tai tiesa! Visko per daug. Daug. Daug…

Šiandien aiškiai vėl priėjau prie išvados, kad turiu nukreipti vėl ir vėl dėmesį į savo pagrindinį pašaukimą, ir nustoti bandyti stengtis būti viskas visiems ir daryti viską, ką kiekvienas pasakys. Tik gyvenant pašaukime pasivysiu šiandien išgyventą ramybę ir tylą. Tai ir yra sėkmingas ir prasmingas gyvenimas.

www.kamane.lt
http://www.kamane.lt

Sulėtinti tempą ir suaktyvinti savo dėmesį.

Mano pašaukimas, visų pirma, yra motinystė ir kūryba, kuria noriu dalintis. Man reikia drąsos nurimti ir susitelkti ties šiomis esminėmis gyvenimo užduotimis.

Daugelis jaučiamės prispausti į kampą, nes yra nurodoma, ką būtinai turi daryti, kad būtum sėkmingas. Tai gan nemenki reikalavimai, kuriuos norisi įgyvendinti, kad būtum įvertintas. Bet mano galva, geriau nuoširdžiau ir tikroviškiau, negu populiariai ir minioms.

Sulėtinti tempą ir suaktyvinti savo dėmesį.

Realybė tokia, kad labai lengva išskaidyti savo dėmesį į skirtingas kryptis. Sunku susikoncentruoti ties viena užduotimi ir ją geriausiai bei iki galo atlikti.

Ar jūs jaučiate poreikį sustoti ir į ką Jūsų pagrindinis dėmesys nukrypsta?

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s