Iššūkiai šeimoje. Kokie jie gali būti

www.pinterest.com
http://www.pinterest.com

Pamenate pažadą, kad rūpinsitės ja / juo varge, skausme, ligoje ir džiaugsme? Neišvengiamai kiekviena pora pereina sunkius gyvenime etapus. Yra sutuoktinių, kurie laikydamiesi duoto pažado, slystant žemei iš po kojų, išlieka vienas su kitu; netgi sugeba sunkumuose suartėti.

Tad kokie tie galimi iššūkiai šeimoje?

Vaikučio gimimas.

Labai lengva pasinerti į rūpestį kūdikiu ir tarpusavio santykius nustumti į antrą planą. Ypač, jei turite verkiantį ir daug reikalaujantį vaiką, miego trūkumas suardo emocinį stabilumą.

Svarbu apie tai kalbėtis ir kartu pereiti šį laikotarpį. O jis tikrai praeina 🙂 Tiesiog užmirštamai pradingsta. Bet tuo sunkiu momentu, atrodo, kad blogiau ir būti negali. Ieškokite būdų poilsiui ir, jei turite galimybę, raskite pagalbą namų ruošoje.

Nevaisingumas.

Yra šeimų, kurios greitai susilaukę vaikučių net nesusimąsto, koks nemenkas iššūkis tiems, kurie stengiasi, bet dar neturi stebuklo. Tokioje situacijoje svarbiausia išsiaiškinti galimybes, bet jokiais būdais nekaltinti vienas kito! Nepraraskite vilties ir pagalvokite apie įsivaikinimo galimybę. Ieškokite pagalbos, kad palengvinti šią nelengvą naštą.

Neištikimybė.

Daugelis pasakys (aš irgi!), kad vienintelio dalyko, tikriausiai, negalėtume atleisti savo sutuoktiniui – tai neištikimybės. Bet juk tai neįvyksta staiga ir be priežasties.

Svarbu suprasti, kad toks apsisprendimas tik kiekvieno atsakomybėje, bet… Jei poroje gyvas, tikras, atviras santykis, niekas neieškos papildomų nuotykių.

Sunki liga.

Tai tikras meilės išbandymas! Čia tenka paaukoti save ir atsiduoti kitam. Mylėti tą, kuris negali atliepti į Tavo poreikius – aukščiausia meilės dimensija.

Skaitykite: www.gyvojipsichologija.lt

Seni tėvai.

Niekam ne paslaptis, kad senas žmogus gali būti sudėtingesnis, nei vaikas. Taigi, iš šeimos pareikalaujama daugiau laiko, papildomo rūpesčio ir pinigų.

Svarbu poroje nuspręsti kartu, kaip galima būtų geriau pasirūpinti savo tėvais ir tuo pačiu, kaip išsaugoti tarpusavio ryšį bei šeimos laiką.

Darbo praradimas ar kiti finansiniai išbandymai.

Nesunku apkaltinti partnerį nesirūpinimu šeima. Bet vėlgi, svarbu į situaciją empatiškai sureaguoti ir bendrai ieškoti išeities.

Sunkumuose žvelkite daug toliau, nei esama situacija. Nepasiduokite nevilčiai ir duokite savo porai galimybę vėl ir vėl ateiti prie Jūsų širdies!

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s