Katinas didžiaburnis

www.cartoonpics.net
http://www.cartoonpics.net

Viename senamiesčio skersgatvyje gyveno toks įžymus katinas su didele didele burna. Įdomu tai, kad kai jis juokdavosi, nebesimatydavo snukučio: nei akių, nei skruostų, nei nosytės su ūsais. Maža to, kad jis juokdavosi, nuo to vaizdelio kačiukas tapdavo dvigubai juokingesnis! Visi gatvelės gyventojai imdavo kvatotis, net nesusimąstydami, kodėl padarėlis juokiasi.

Po tokio stipraus juoko visi nusnausdavo pokaičio. Juk juokas atpalaiduoja, bent trumpam leidžia užmiršti dienos rūpesčius ir suteikia jėgų juos įveikti.

Bet būdavo ir tokių dienų, tiesa, mažiau, kai Didžiaburnio akyčių, skruostų ir nosytės su ūsais nesimatydavo dėl ašarų. Neįtikėtina, bet tada visa gatvė verkdavo su juo kartu! Taip visi ašarodavo, kad visur tapdavo šlapia šlapia, pilna balų balučių, kad net guminių prireikdavo, norint pasivaikščioti šia draugiška gatve.

Toks tad buvo to kačiuko su didele burna gyvenimas. Ir ne tik jo, bet ir tų, kurie gyveno šalia jo. Trumpai tariant, viena širdim – jei jau verkti, tai kartu, jei džiaugtis, tai iki sielos pasikutenimo!

Tik pagalvokite – jei ne Didžiaburnio nepaprastas atvirumas, visi juoktųsi ir verktų kas sau…

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s