Reino krioklys ir Stein am Rhein

Apsilankymas nuostabiose Šveicarijos vietose: Reino krioklys ir miestelis Stein am Rhein.

Reino krioklys Šveicarijoje įdomus skirtingais metų sezonais. Tad ir vaizdas vis naujas. Pakeri krentantis vanduo. Kai stoviu, žiūriu, klausausi, jaučiuosi mediduojanti 🙂 Žmogaus rankų darbas žavi, bet Dievo kūryba ne tik džiugina, bet ir labai stebina.

Stein am Rhein yra Schaffhausen Šveicarijos kantono savivaldybėje. Miestas įžymus savo išlaikytu viduramžių stiliumi, autentiškais senoviniais gatvių planais. Toks mažas miesteliukas, kuriame gyvena tik 3,189 gyventojų, bet nepaprastai žavus. Beje miestas gavęs premiją už savo architektūrinio paveldo išsaugojimą.

Pakilus į Hohenklingel pilį ant kalno matosi miesto unikalumas. Ypatingai išdėstyti pastatai. Negana to, dar ir Alpės šviečia tolumoje. Nerealus grožis!

Vaikščiojant miesto gatvelėmis akį traukia žavios vitrinos ir paprastos, bet jaukios dekoracijos. Štai suolas prie gyvenamo namo, vitrinos, langinės ir t.t.

Suolas su dekoracija
Vitrinos

 O čia tiesiog prie jaukių dalykėlių parduotuvės toks dvivietis fotelis, prie kurio ant tos juodos lentelės užrašyta: “Prašome patogiai įsitaisyti“.

“Bitte, machen Sie es sich gemütlich“

Žmonės žmonės, kiek daug jumyse ir jūsų miestuose!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s