Apie visapusiškai gražią moterį II

Kviečiu giliau į pažintį su Julija.  I dalis čia

Be kelionių, Julija, kas dar Tau patinka?

Gaminu rankų darbo papuošalus, tai yra dar viena mano aistra. Galite užeiti pasižvalgyti KAPRIZINGA KŪRYBA puslapyje. Atradau šį įkvėpimą vešėdama pas vyro sesę PAR. Reikėjo pagaminti 100 moteriškų apyrankių giminių vestuvėms. Taip “užsikabinau“, kad grįžus į Lietuvą pradėjau kurti pati. Tad dabar niekada nesuku galvos, ką dovanoti draugėms, mamai ir artimiesiems gimtadienio, Kalėdų ar kitomis progomis.

Bet papuošalų kūrimas reikalauja labai daug kruopštumo…

Esu labai pedantiška ir kruopšti. Pedantiškai atlieku bet kurį darbą, ar užsiimdama bet kuria veikla 🙂

Kaip ir kurdama papuošalus, nuolat galvoju apie tą žmogų, kuriam kuriu. Man svarbu, kad patiktų, tiktų ir, kad atskleistų asmenybę, o ne ją užgožtų. Tikiu, kad jei mąstysiu kurdama apie žmogų, tai perduosiu savo teigiamas emocijas ir mintis.

Be to, stengiuosi niekada nekurti identiškų papuošalų. Man svarbu, kad kiekvienas būtų išskirtinis.

Julija, kaip sugebi pagimdžiusi du vaikus taip žavingai atrodyti? Laikaisi dietos? Sportuoji?

Dietų neteko gyvenime laikytis, savęs niekada neriboju, bet stengiuosi, kad maistas būtų sveikas. Turiu dėkingą medžiagų apykaitą, tikriausiai, tai genai 🙂 Be to niekada nevengiu aktyvios veiklos. Kas rytą mankštinuosi, jei tik yra galimybė, mėgstu ir pabėgioti. Paauglystėje lankiau šokius ir lengvąją atletiką. Sėkmingai dalyvaudavau varžybose, pelnydavau prizines vietas. Sportas man siejasi ne tik su gražia išvaizda, bet, visų pirma, su gera savijauta.

Minėjai, kad dirbai modeliu. Papasakok trumpai.

Modelių agentūroje dirbau maždaug nuo 14-15 metų. Teko dalyvauti kastinguose, fotosesijose, renginiuose, drabužių kolekcijų pristatymuose, uždaruose vakarėliuose, televizijoje ir t.t. Darbas buvo įdomus, turiningas, praplečiantis akiratį, bet niekada į jį nežiūrėjau kaip į darbą, man tai buvo daugiau kaip hobis.

Podiumu ėjau net būdama nėščia. Po vaiko gimimo, atgavus formas, galėjau toliau darbuotis. Užsakymų būdavo ir sulaukus antrojo sūnelio, bet laikui bėgant teko pripažinti, kad tai yra tik pomėgis ir mano šis gražus laikotarpis baigėsi. Tenka trauktis ir vietą užleisti jaunajai kartai, nes iš esmės modelių darbas daugiau ar mažiau turi amžiaus cenzą, kurį diktuoja šiuolaikinis madų pasaulis 🙂

O jūs su vyru panašūs?

Labai, abu pedantiški :))) Mums labai svarbu tvarka, jaukumas, namų gerbūvis. Mėgstame viską planuoti iš anksto. 

Išduok, kokia jūsų šeimos harmonijos paslaptis?

Manau, kad laimingos šeimos santykių pagrindinis aspektas yra tolerancija, pagarba vienas kitam, palaikymas ir tarpusavio supratimas. Svarbu puoselėti savo santuoką ir jausmus, suprasti ir gerbti vienas kito poreikius ir privatumą, kurį turi turėti tiek moteris, tiek vyras.

Prieš keletą metų mums su vyru teko lankytis labai naudingame seminare, kurį rekomenduoju kiekvienai šeimai. Tai projektas skirtas santuokos stiprinimui – Mark Gungor dviejų dienų DVD seminara “Per juokus į geresnę santuoką“. Mes sužinojome daugybę dalykų, kuriuos po šiai dienai pritaikome šeimoje. Mums ši patirtis buvo be galo naudinga.
Pavyzdžiui, stengiuosi suprasti vyrą, kad kartais jam reikia užsidaryti savo “tuščioje“ dėžutėje ir pabūti pačiam su savimi. Niekada nesumenkinu kaip asmenybės, žaviuosi jo darbais pasiekimais ir požiūriu į gyvenimą. O vyras, manau. supranta, kad reikia rūpintis ne tik vaikais, bet ir mūsų tarpusavio santykiais. Stengiasi užsidirbti “taškų“: perka gėles, lepina mane kelionėmis, dažnai gamina valgyti, prisideda prie buities darbų, kai būnu labai pavargusi, sudaro man sąlygas pailsėti. Taigi santuoka yra darbas ir investicija į savo ateitį bei asmeninį pasitenkinimą.

Be viso to, labai mėgstu skaityti psichologines knygas ir toliau gilinti savo žinias žmonių tarpusavio santykių temomis.

Kas Tave motinystėje įkvepia? Kas sunkiausia?

Savaime suprantama, mane įkvepia mano vaikai, be jų tiesiog neįsivaizduoju savo gyvenimo. Jaučiu pareigą apglėbti juos savo meile, rūpesčiu, dėmesiu, kartu sprendžiam konfliktines situacijas, mokomės iš jų. Man svarbu, kad vaikai būtų pareigingi, atsakingi, gebėtų prisiimti atsakomybę už savo veiksmus, o visų svarbiausia, kad jie būtų laimingi!!! O sunkiausia yra matyti savo sergančius vaikus. Būtent šie laikotarpiai man yra skausmingi ir nepakeliami.

Julija, ačiū Tau, kad dalilniesi!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s