Kokį Vilnių per 4 dienas parodyti savo draugams užsieniečiams?

Laukiate svečių iš užsienio? Štai jums planas, sugriausiantis visas neigiamas išankstines nuostatas apie Lietuvą ir, aišku, garantuota meilė mūsų šaliai!

Prieš svečiams atvykstant suraskite gyvenamą vietą. Neblogų pasiūlymų galima rasti booking.com. Orientuokitės į Vilniaus centrą, kad gaima būtų pėstute daug ką apkeliauti.

Jei jūsų daugiau, nei penki žmonės, išsinuomokite mašiną, kurios pagalba galėsite visi kartu laisvai keliauti ir žymiai daugiau pamatyti.

Taigi, pirmoji diena Europos parkas.

Išalkę “Agotos gryčioje“ labai skaniai pavalgysite po realų dičkukulį. Jie ten nerealiai skanūs!

Šiai dienai, po kelionės pavargusiems žmogeliams, programos pakaks.

Antra diena. Iki pietų pasivaikščiokite po Literatų gatvę Vilniaus senamiestyje. Užkąskite skaniomis iš Jogailos gv. “Sultiniai“ pirktomis bandelėmis ir traukite į nuostabiuosius Trakus. Išsinuomokite valtį (-is) ir plaukite į salelę maudytis. Rojus, o ne atostogos 🙂

Papietaukite Karaimų restorane, kuris išties ypatingas interjeru ir skaniu maistu. Parekomenduokite paragauti giros ir keptos duonos!

Trečią dieną tegul svečiai savarankiškai pasivaikščioja po Vilniaus centrą, pavyzdžiui, aplanko genocido aukų muziejų. Po pietų keliaukite ieškoti lauktuvių į Akropolį ir Ozą, kuriame puiki galimybė paspoksoti filmu 5D. Tikrai svečiams patiks!

Ketvirtą dieną nuvežkite kompaniją prie Šilo ežero. Žmonės bus sužavėti ten esančiu grožiu. Neapsakomas malonumas išsimaudyti apsuptame medžiais ežere.

Baigiantis paskutinei apsilankymo dienai, užkopkite ant Trijų kryžių kalno, Barbakano kalno, aplankykite Šv.Onos bažnyčią, pasižvalgykite į Prezidentūrą.

Nuostabūs išgyvenimai jūsų rankose 😉 Labai smagu sulaužyti vakariečių žmonių stereotipus apie Lietuvą!!!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s