Apie visapusiškai gražią moterį I d.

Labai žaviuosi moterimis, kurios patrauklios ir vidumi, ir išore! Tai lyg dvigumas efektas 🙂 Su jomis malonu bendrauti, yra apie ką diskutuoti, nes jos protingos. Pažiūrėjus negali atitraukti akių, nes išvaizda pavyzdinga. Toks abipusis grožis galingas! 

Susipažinkite su viešnia iš Vilniaus. Juliją pažįstu iš bendro didelio kiemo, kai gyvenome Karoliniškėse. Tai vidumi traukiantis, įdomus žmogus. Ji baigusi socialionio darbo magistrantūrą.

 Julija, per metus su šeima aplankai net šešias skirtingas pasaulio šalis! Kodėl Tau taip patinka keliauti? Kas Tave labiausiai žavi?

Kelionės – mano aistra, gyvenimo variklis. Labiausiai žavi tai, kad turiu galimybę pažinti naują kultūrą, žmones, pasikrauti teigiamomis emocijomis, aplankyti žymias vietas ir, aišku, pailsėti fiziškai bei dvasiškai. Kelionės man kaip tikra dozė narkomanui 🙂 Neįsivaizduoju savo gyvenimo be jų. Man patinka aktyvus poilsis. Negaliu ilgai drybsoti pliaže, todėl net ir keliaudami su vaikais stengiamės bent pusdienį skirti aktyviai veiklai.

Kelionių nuotraukose atrodai nuostabiai! Ar Tavo lagaminas pilnas suknelių:)?

Mano lagamino turinys priklauso nuo šalies, į kurią vykstame. Jei tai egzotinė kelionė į kokią nors Aziją, Pietų Ameriką ar kur kitur, tai  pagrindinį dėmesį skiriu ne išvaizdai, o patogumui. Didžiąją dalį mano lagamino turinio sudarys įvairūs marškinėliai, šortai, patogi avalynė.  Prigriebsiu tik keletą suknelių, kurias galbūt užsidėsiu vakare. Tuo tarpu, jei tai daugiau pasyvus poilsis su šeima, tada nevengiu įsimesti daugiau suknelių 🙂

Ar yra tokia šalis, kurią norėtum dar kartą aplankyti?

Tailandas

Visas norėčiau! Visos yra savotiškai žavios. Palieki dalelę savęs 🙂 ir tikrai norisi sugrįžti. Na o ypač į tolimas, kaip Tailandas, Filipinai, Karibai, Brazilija – grožis neišpasakytas.

Karibai

O gal yra ir tokia šalis, kurioje norėtum gyventi? Jei taip, tai kodėl?

Galėčiau gyventi Pietų Afrikoje, Dubajuje. Manau esminis dalykas yra klimatas, nes vaikai turi astmą, jiems drėgnas Lietuvos klimatas netinka. Taip pat dėl ekonominės, politinės padėties, priimtinos kultūros, gausybės šviežių vaisių ir daržovių, be kurių neįsivaizduoju savo ir šeimos kasdienio raciono. Kitaip sakant, dėl kokybiško maisto.

II Dalis jau greit!

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s