Vokietija ir jos žmonės. Mašina ir namas

Gyvenimas Vokietijoje labai turiningas. Galvoju apie žmones, su kuriais užmezgėme pažintys. Jie tokie skirtingi! Nėra vienodų žmonių! Nėra vienodų vokiečių! Vienpusės istorijos buvo nubrėžę man stereotipą, kad vokiečiai šalti, disciplinuoti ir labai tvarkingi. Gal ir galima teigti, kad tai tautos ypatumas. Taip, dauguma jų tradicijų ir rutinos žmonės. Tačiau nesąžiningą vieno žmogaus veidą sutapatinti su visa valstybe. Kiekvienas Vokietijos regionas toks savitas.

http://pinterest.com/pin/353954851937097603/
http://www.pinterest.com

Beje dėl tvarkos, ką jie labai prižiūri, tai savo automobilį. Labai labai! Mūsų šešiasdešimtmetis kaimynas (atrodantis kaip keturiasdešimt penkerių!), savo pasididžiavimą naujutėlaitę AUDI šveičia kiekvieną savaitę. Nors važinėjasi vienas, dažniausiai su kostiumu ir lakuotais batais, bet mašin

os saloną nuolat siurbia. Kaip ten sako, kad ne tik gitara, bet ir mašina, kaip moteris :))) Čia ne taip, kaip mūsiškė TOYOTA COROLLA pilna vaikų pritrupintų sausainių. Bijau, kad tik koks vokietis neįsėstų. Tikriausiai, sugalvojęs gerą pasiteisinimą iš karto pabėgtų 🙂 Vis neprisiruošiame išsiurbti, nes surandame linksmesnių ir prasmingesnių veiklų.

Na, o kad čia, tikriausiai, vienintelė pasaulio šalis išbandyti visas mašinos galimybes, ne naujiena. Įdomu pastebėti, kad greitį vokiečiai labai mėgsta, bet taisyklių neįgnoruoja. Mieste važiuoja tvarkingai 50 km\val., o jau užmiestį – kiek gazas leidžia 🙂

http://pinterest.com/pin/409827634810858046/
http://www.pinterest.com

Kaip vokietis turi ypatingą santykį su mašina taip ir kalbėdamas apie savo namą didžiuojasi neišpasakytai. Čia prie to posakio, kad vyras turi pasodinti medį, pastatyti namą ir užauginti sūnų dar pridėt reikėtų – valdyti “krūtas“ mašinas. O dėl namo, tai senoliai lieka juose vieni numirti. Stipriai prisiriša. Samdosi socialines tarnybas sutvarkyti ir jais pasirūpinti. Jaunos šeimos dar be vaikų, bet jau turi namą. Tiesiog taip priimta.

Vokietija ir jos žmonės. Kaimas
Vokietija ir jos žmonės. Turkai

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s