Kaip išlikti įsimylėjus? Pasimatymas su sutuoktiniu

http://pinterest.com/pin/284782376412832291/
http://www.pinterest.com

Auginant mažamečius vaikus visa energija ir mintys atitenka jiems. Ypač mamoms būnant su mažyliu namuose, nelengvi vakarai. O kai grįžta vyras, norisi tik miego… Na, gal dar facebook’ą “pavartyti“ Bet jei vyras ir žmona geriausi draugai, ar draugystė santuokoje ilgai tokiu bendru laiko praleidimu išliktų tvirta ir laiminga?!

Jei esate iš tų šeimų, kurie patys, be auklių ir artimųjų pagalbos auginate vaikus, nėra lengva rasti laiko tik jums dviems. Ką tokiu atveju daryti?

Arbata arba filmas kartu. Arba ir arbata, ir filmas! Vaikams užmigus (tai dažniausiai savaitgaliais), susėskite prie stalo ir tiesiog kalbėkitės. Apie viską: dienos išgyvenimus, perskaitytas knygas ar straipsnius, vaikus ir pan.
Žiūrėkite filmus. Geras filmas, kaip bendra patirtis, bendras išgyvenimas. Dalinkitės įžvalgomis, diskutuokite.

Gaminkite kartu. Dauguma pasakysite, jog tai neįmanoma! Bet tai netiesa. Tegul savaitgalį virtuvės šefas būna jūsų vyras, o jūs pagalbininkė arba atvirkščiai. Pamatysite, kaip smagu! Jei mėgstate gerą maistą, kartu ieškokite receptų ir išbandykite.

Skambučiai ir internetinės skype žinutės. Jei tik yra galimybė, dienos eigoje susiskambinkite. Atrodo keista, bet tai vienas iš būdų, auginant vaikus, nepertraukiamai sutuoktiniams pakalbėti. Būnant su vaikais, tai beveik neįmanoma. Taip pat skambučiu ar žinute siųskite meilės prisipažinimus ir padrąsinimus dienai. Tai labai suartina!

Užrašykite mielas žinutes, pvz., padrąsinimą, padėką, ir įdėkite į vietą, kur antra pusė išsineš su savimi (priešpiečių dėžutė, kompiuteris, piniginė…). Tai taip pamalonina! Šį būdą naudokite, jei jūsų antra pusė išvažiuoja į komandiruotę. Užrašykite įkvepiančią mintį iš Biblijos ir savo jausmus šalia.

Pasivaikščiojimas. Ieškokite progų dviese pasivaikščioti, kad ir labai retai, gal vieną ar porą kartų metuose. Tas buvimas tiesiog dviese atnaujina: rankų kontaktas, tyla, buvimas vienas kitam… Netgi einant pasivaikščioti su šeima, esant pirmai progai, laikykite mylimojo ranką.

Kasdienis bučinys ir gero linkėjimas. Bučiuokitės prabudę, išsiskirdami, prieš miegą 🙂 Susipykote ir nesinori bučiuotis? Iki vakaro susitaikykite ir pasibučiuokite! Linkėkite vienas kitam gero: žodžiu, mintimis, veiksmais. Pradėkite nuo savęs ir pamatysite tirpstančius ledynus.

Partnerio gėrybių sąrašas. Ant lapo susirašykite viską, kas jums jūsų žmoguje patinka. Kai jausitės nusivylę ar pikti, imkite ir skaitykite. Širdis suminkštės!

Abipusis ryšys santuokoje reikalauja energijos, laiko, geranoriškumo, atjautos kitam, supratimo ir t.t. Sąmoningai atliekant tam tikrus “darbelius“, susikuriame gerus, santykius, statydinančius įpročius ir gyvenimas pasidaro šviesesnis.

 

Komentarų: 2 Pridėkite savo

 1. Olgerdas parašė:

  Sveiki, atsitiktinai radau jusu bloga. Ir nors tradiciskai neskaitau moterisku blogu 🙂 , bet visgi pasirodo ir cia galima kai ka idomesnio atrasti…. Kaip ne kaip, vyrai ir moterys- aktuali tema visais laikais… 🙂

  Patinka

  1. dalyciux parašė:

   Ačiū, Olgerdai! Malonu 🙂

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s